Hakkımızda

Hakkımızda

Viven Towers

İzmir’in En Ünlü Projesi

Viven Tower, olağanüstü oranlar ve destansı bir ihtişamın projesi ile spektaküler bir deneyim sunarak, şehrin silüetini değiştirecek.

“Düşleriniz Ufuk Çizgisiyle Buluşacak”.

BİZ KİMİZ?

KURUMSAL

Vizyonumuz

Yerleşik hayatın Helenistik çağda başladığı, Hititler, Lidyalılar ve Romalılara ev sahipliği yapan bu bölge ‘Viven Tower’ projesiye dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İzmir in güzelliğine güzellik katmak için tasarlandı. Yakın geçmişten günümüze kadar birçok tarihi köşke ev sahipliği yapan Bornova lüks yaşamın Türkiye tarihindeki en önemli lokasyonlarından biridir. ‘Viven Tower’ projesini ‘Evak İnşaat’ ve ‘Emiroğlu Group’ olarak bu tarihi topraklarda inşaa etmekten gurur duyuyor ve siz değerli komşularımıza lüks ve değerli yaşamın bir parçası olma fırsatını sunuyoruz.

Misyonumuz

 Lokasyonun eşsiz konumu ve her konut için geniş teraslar Ege denizine tüm açılardan panoromik bir görüş sağlamakta. 155 metre yüksekliğe 42.000 metre kare inşaat alanına sahip yüksek tavanlı ferah 241 adet 1+1 ve 2+1 konuttan oluşan proje de 2000 m2 Viven Plus home kişisel sosyal alanlardan, açık yüzme havuzu, güneşlenme terasları, futbol- tenis sahası, fitness salonu, hamam, sauna, oyun odası, sinema salonu ve lounge gibi 25 farklı özel aktiviteden günün her saati yararlanabilirsiniz.

Değerlerimiz

İzmir’in en merkezi konumunda bulunan Viven, şehir ve şehirler arası erişimin en önemli noktasındadır. İzmir Çevreyolu ve Otogar bağlantı yolunun kesişme noktasında bulunan Viven, yapılması planlanan Halkapınar - Otogar Metrosu ve 7 kilometre uzunluğundaki 6 şeritli Buca Uçan Yol projesi ile İzmir trafiğine büyük bir hız kazandıracaktır. Halkapınar - Otogar Metrosu için ÇED onayı verildi. 4,5 kilometrelik hattın 30 ayda tamamlanması bekleniyor.

İnsan Kaynaklarımız

İzmirin gelişen ve her geçen gün değerlenen bölgesi Bornova’da bulunan Viven Tower çevre yoluna, İzbana, otobüs duraklarına, otogara, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakınlığıyla sizlere hızlı bir ulaşım imkanı sunuyor.  Satın alma koşullarıyla ilgili bilgi almak için, sizi Bornova kamil tunca caddesindeki satış ofisimize bekliyoruz.

MARKALAR

Çözüm Ortaklarımız